Wojciech Cejrowski – Najpopularniejszy Yerbopijca w Polsce

Nie chcę być kolejną, więc nie jest to biografia. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji poszukaj w google albo zamieść komentarz z pytaniem pod tym artykułem.
Gdy ktoś pyta mnie: „Hej kolego, co to jest te całe Yerba Mate” zazwyczaj odpowiadam  „To argentyński napój, ten sam co zawsze pije Wojciech Cejrowski. Czemu to robię? Ponieważ Pan Cejrowski zawsze nosi ze sobą termos, palo santo i bombile. W swoich programach w TV, na okładkach swoich książek czy  gdy udziela wywiadów w różnych programach. Prawie zawsze i wszędzie.Jest bardzo popularny w Polsce więc ludzie kojarzą Mate właśnie z nim.
From Palicki/AKPA
Po krótce jest podróżnikiem, pisarzem i dziennikarzem. To bardzo oryginalna osoba i nie możesz pomylić go z kimś innym. Dla przykładu: Zazwyczaj nie nosi butów ale ubiera hawajskie koszule.
From natemat.pl
Ale jego image nie jest najważniejszy. Jest (dla mnie) bardzo motywującą osobą. Jako podróżnik był w wielu państwach i magicznych miejscach. Dla pieniędzy na swoją pierwszą podróż sprzedał własną lodówkę. Było to za komuny, więc podróżowanie było prawie niemożliwe. Nigdy nie ukrywa swoich poglądów. Pewnego razu tajna służba bezpieczeństwa połamała jego wszystkie palce przed egzaminami. Dzięki niemu i innym odważnym ludziom żyję w wolnym państwie.
From programytv.pyku.pl
Ludzie mają różne zdania na temat Pana Cejrowskiego. Jest bardzo religijną i konserwatywną osobą. Istnieje masa kontrowersji na temat jego wypowiedzi. Głównie dotyczą: homoseksualizmu  tolerancji, religii i polityki. Nie zgadzam się z jego poglądami na świat, ale szanuję jego zdanie.

Comment!

One thought on “Wojciech Cejrowski – Najpopularniejszy Yerbopijca w Polsce

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *